Bėgimas Sedos gatvėmis.

Birželio 6d. Sedos bendruomenė , dalyvaudama Susisiekimo miniterijos projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“organizavo sportinį renginį“Saugus bėgimas Sedos gatvėmis“ Bėgime dalyvavo 44 dalyviai :20 moterų ir 22 vyrai.J auniausiai dalyvei Martai Čekytei buvo 3 metai, jos broliui Gabrieliui -7, Modestui Litvinui- 9 metai. Modestas įveikė visą 2,5 km trasą.Vyrriausiai bėgikei-54 metai.Bėgimas buvo organizuotas mokslo metų baigimo proga. Savo aktyvumu nustebino Sedos vaikų darželio moterys: dalyvavo 8 bėgikės, visos įveikė visą trasą ir sėkmingai finišavo. Bėgimas startavo s ir finišavo nuo Sedos viešbučio Gadono gatvėje.Bėgama buvo Piliakalnio, Klaipėdos, Vytauto gatvėmis. Eismo saugumui užtikrinti bėgikus lydėjo policijos ekipažas

Visi renginių dalyviai bus apdovanojami Susisiekimo ministerijos dovanomis skirtomis saugiam eismui: atšvaitais, liemenėmis, rankinėmis....Dalyvavę VĮ „Telšių regiono keliai“ atstovai SES vadovas Arūnas Rabužis ir inžinierius Vygantas Mikuta apdovanojo renginio dalyvius saugaus eismo priemonėmis. Sedos seniūnija nugalėtojams įteikė taures, mokykla-atminimo medalius. Nors nukrapnojo šiltas lietutis, nuotaikos niekam nesugadino. Žiūrovai plojo ir, aišku, pavydėjo dalyviams ne tik dovanų, bet ir jų sveiko pasiryžimo ir savęs nugalėjimo.