MOTOCIKLŲ PARADAS SEDOJE

Liepos 27dieną Sedoje įvyko motociklų paradas, sukėlęs ne tik didelį triukšmą, bet ir sulaukęs didelio susidomėjimo. Motociklų ir motorolerių rikiavimais prasidėjo aikštelėje prie bažnyčios. Išsirikiavo net 36 motorizuotos eismo priemonės: motoroleriai ir motociklai. Didžiausią triukšmą kėlė ir įspūdingiausiai atrodė vadinamieji čioperiai. Pravažiuota buvo visom didesnėmis Sedos gatvėmis, gyvenvietėmis prie Sedos, pravažiuota aplinkkeliu. Toli sklido sukeltas garsas. Reginys buvo įspūdingas.

Po parado visi dalyviai rinkosi į Baranausko aikštę, kur buvo organizuoti atrakcionai motociklininkams ir motorolerių vairuotojams: lėčiausio važiavimo, dešrelės sugavimas lėtai važiuojant (gaudė sėdintis ant užpakalinės sėdynės), giros gėrimo, kiaušinio šaukšte vežimo.

Renginio metu nebuvo jokios prekybos alumi ar kitais svaigiaisiais gėrimais. Visi buvo vaišinami žirniais ir namine gira.

Saugaus eismo renginiu visi liko patenkinti. Nekilo jokių nesaugių situacijų. Renginio metu buvo kalbama apie saugų važiavimą motociklais ir motoroleriais. Parado dalyviai tiek važiavimo, tiek atrakcionų metu mūvėjo šalmus. Visi motorolerių vairuotojai turėjo teises vairuoti šią transporto priemonę. Visi liko patenkinti kelių direkcijos įsteigtomis dovanomis: švytinčiomis dovanomis: rankinėmis, kuprinėmis, pakabukais, atšvaitais.

Dėkojame susisiekimo ministerijai ir LKBS.